o firmie

Regionalna Agencja Rozwoju Rynku „RARR” powstała w 1990 roku,w początkowym okresie funkcjonowała jako firma o profilu handlowo – doradczym na giełdach towarowych w kraju i za granicą wraz z rozwojem gospodarki pojawiła się konieczność stosowania nowych produktów, m.in. z dziedziny zabezpieczeń. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów ochrona mienia stała się z czasem wiodącą dziedziną naszej działalności.

Od 2004 roku RARR wdraża w Polsce unikatową technologię zabezpieczeń prewencyjnych polegających na znakowaniu systemem mikrocząsteczek holograficznych, wykorzystywanych między innymi do ochrony pojazdów mechanicznych,motorów,maszyn,budowlanych i ciągników rolniczych,która w połączeniu z wpisem do międzynarodowej Bazy Danych RARR stanowi skuteczne narzędzie ochrony.

Chronimy mienie firm , instytucji i osób prywatnych.

Wysoko wyspecjalizowana kadra firmy jest do stałej dyspozycji w ramach szeroko pojętej obsługi klientów w kraju jak i w całej Unii Europejskiej.

naszą dewizą jest hasło:

… chronimy Tanio i Skutecznie

Uprzejmie informujemy, że strona korzysta z plików cookies. Przy braku akceptacji tego faktu, możecie Państwo zmienić ustawienia przeglądarki lub urządzenia końcowego.